Harvest Wildlife Products, toonaangevend producent van premium vogelvoer, kondigt zijn grootste productlancering tot nu toe aan met drie gloednieuwe merken: The Little Birdhouse, RSPB Hungry Birds en RHS. Als nr. 1 private label-fabrikant van voeding voor buitenvogels in het Verenigd Koninkrijk staat Harvest bekend om zijn innovatieve aanpak, betrouwbare samenwerkingen en constante focus op kwaliteit. Alle producten worden geproduceerd op de eigen site in Lincolnshire, waar een unieke reinigingsmethode zorgt voor schonere en voedzamere voeding die tuinvogels aantrekt en ondersteunt. De nieuwe merken zijn ontworpen om verschillende doelgroepen aan te spreken, van prijsbewuste consumenten tot premiumkopers.
The Little Birdhouse is een veelzijdige, betaalbare lijn van zadenmixen, losse zaden en vetproducten, ontwikkeld voor dagelijks gebruik. Met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten en op maat gemaakte mengsels voor diverse vogelsoorten biedt het merk betrouwbare kwaliteit tegen een toegankelijke prijs.
RSPB Hungry Birds, ontwikkeld in samenwerking met experts, omvat hoogwaardige vetproducten die tuinvogels het hele jaar door energie leveren. De reeks combineert kwaliteit en gebruiksgemak met een sterke schapuitstraling. Een deel van de opbrengst ondersteunt direct het natuurbeschermingswerk van de RSPB, waarmee consumenten bijdragen aan het behoud van vogels en hun leefgebieden.
RHS, ontwikkeld in samenwerking met de Royal Horticultural Society, richt zich op het hogere segment met zorgvuldig samengestelde mengsels en energierijke lekkernijen, die de biodiversiteit in tuinen bevorderen. De combinatie van uitzonderlijke voedingswaarde, stijlvolle verpakking en premiumpositionering maakt dit assortiment ideaal voor veeleisende klanten.
CEO Matt Bryant benadrukt: “Met deze drie nieuwe merken bieden we voor elk segment iets unieks, van betaalbare dagelijkse mengsels tot premium collecties die natuurbehoud ondersteunen. Zo blijven we onze partners helpen groeien met kwaliteit, innovatie en een betrouwbare samenwerking.”